Masz Pytania? Napisz!
Zaprzyjaźnione Witryny

 

Bromania - Piwowarstwo Domowe
Firma BROMANIA powstała w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie społeczeństwa tematyką piwowarstwa. Wiąże się to ze wzrostem wymagań ludzi wobec piwa, które przestaje być postrzegane jako "trunek klasy robotniczej".

Sprzęt

Sprzęt

Zapraszamy do Aktywnego Browaru BROMANII. Tu znajduje się nasza oferta, która cały czas się powiększa o nowe urządzenia i rozwiązania, które z pewnością uprzyjemnią pracę każdemu Piwowarowi Domowemu.

Zobacz także Nasze Realizacje. Znajdziesz tu dużo więcej sprzętu, który był budowany na specjalne życzenie Piwowarów Domowych.

Oferta BROMANII związana ze sprzętem piwowarskim koncentruje się przede wszystkim na wytwarzaniu i sprzedaży niezbędnych w procesie urządzeń. Doradzamy, projektujemy i wykonujemy sprzęt na zamówienie. Dzięki temu jest on dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego piwowara - "juniora", który zdobywa pierwsze szlify w tej zacnej dziedzinie a także piwowara, który jest już "starym wyjadaczem".


Oferujemy sprzęt potrzebny na każdym etapie wytwarzania piwa - od śrutowania słodu po kapslowanie butelek. Specjalizujemy się w kadziach zaciernych, filtracyjnych, warzelnych i fermentujących. Sprzęt, którego sami nie wykonujemy sprowadzany jest od sprawdzonych producentów.


Cena wytwarzanego sprzętu zależy od złożoności prac i ilości zużytego materiału - jednym słowem jest atrakcyjna.

 

Copyright © 2016 Bromania. Wszystkie prawa zastrzeżone