Masz Pytania? Napisz!
Zaprzyjaźnione Witryny

 

Bromania - Piwowarstwo Domowe
Firma BROMANIA powstała w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie społeczeństwa tematyką piwowarstwa. Wiąże się to ze wzrostem wymagań ludzi wobec piwa, które przestaje być postrzegane jako "trunek klasy robotniczej".

Kursy

Kursy

Oferta edukacyjna BROMANII dotyczy kursów i szkoleń ogólnie związanych z procesem warzenia piwa jak również tematów specjalistycznych takich jak mikrobiologia w browarze. Poziom kursów jest bardzo zróżnicowany. Organizujemy kursy dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z piwowarstwem domowym jak również dla osób, które już warzą a chciałyby rozszerzyć swoją wiedzę o aspekty specjalistyczne. Także osoby po prostu interesujące się piwowarstwem i kulturą piwną znajdą u nas coś dla siebie.

Proponujemy kursy teoretyczne oraz praktyczne. Pierwsze z nich to kursy multimedialne skierowane do początkujących adeptów piwowarstwa, którzy słyszeli, że coś gdzieś dzwoni - ugruntowują zdobytą wcześniej wiedzę, pomagają dobrze przygotować się przed rozpoczęciem warzenia piwa w domu, podkreślają te aspekty, które są najważniejsze na samym początku. Inaczej mówiąc jest to vademecum początkującego piwowara domowego. Dodatkowo te kursy poruszają tematy kulturalne, czyli piwny savoir-vivre. 

Kursy praktyczne skierowane są do osób, które chciałyby spróbować uwarzyć piwo ale nigdy wcześniej tego nie robiły natomiast dla ludzi, którzy już warzą oferujemy kursy mikrobiologiczne, czyli jak nie uwarzyć kwasiżura . Dotyczą one przede wszystkim dobrych praktyk produkcyjnych w browarze domowym. Kursy organizowane są w odpowiednio przygotowanych pomieszczeniach lub mogą być indywidualne w miejscu wskazanym przez kursanta/kursantów.

Dbając o najwyższy poziom kursów są one ograniczone pod względem liczby kursantów.

Zapraszamy!

 

Copyright © 2016 Bromania. Wszystkie prawa zastrzeżone