O nas

Bromania to dziecko piwnej rewolucji, która już na stałe zagościła w kraju nad Wisłą. Rewolucja rozbudziła apetyt na smak nieprzeciętnego piwa. Piwa, które nie różnią się tylko etykietą, ale i charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem i aromatem. Piwa, w którym da się wyczuć serce i duszę człowieka, który przygotował ten najstarszy trunek świata.

Naszą misją jest krzewienie kultury piwowarskiej i zamiłowania do domowego piwa. Zamiłowania nie tylko do niepowtarzalnego smaku każdej warki, ale także sposobu wytwarzania ulubionego trunku. Misję realizujemy poprzez prowadzenia bloga, pokazy i szkolenia tematyczne.

Projektujemy i wykonujemy zarówno drobny sprzęt piwowarski, jak i kompletne instalacje do warzenia. Niezbędny sprzęt do przygotowania piwa można wypożyczyć. W poszczególnych zakładkach znajdziesz więcej szczegółów dotyczących naszej działalności.

Więc jeżeli szukasz informacji lub sprzętu to na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Wojtek

Absolwent kierunku Biotechnologia na Politechnice Warszawskiej. Założyciel Bromanii. Miłośnik dobrego piwa oraz procesów związanych z wytwarzaniem piwa.

Karol

Absolwent kierunku Elektrotechnika na Politechnice Warszawskiej. Od 2017 roku członek załogi. Prywatnie brat Wojtka 🙂 Zarażony pasją do warzenia piwa. Skrupulatnie śledzący nowe trendy w piwnym świecie.