Masz Pytania? Napisz!
Zaprzyjaźnione Witryny

 

Bromania - Aktywny Browar
Znajdujesz się aktualnie w Aktywnym Browarze BROMANII. Założono go z myślą o Tobie i Twojej wygodzie. Teraz w łatwy sposób prześledzisz cały proces produkcji piwa, dowiesz się co dzieje się w każdym etapie oraz poznasz ofertę BROMANII.

Kliknij na wybraną przez siebie sekcję aby zobaczyć, z którym etapem procesu wytwarzania piwa jest ona związana, co się w tym etapie dzieje oraz jaki sprzęt oferuje BROMANIA.

Surowce
Laboratorium
Śrutowanie
Zacieranie - Filtracja - Warzenie
Fermentacja - Leżakowanie
Rozlew

Aktywny Browar
Zamówienia

Jeżeli zainteresował Ciebie któryś produkt napisz: ebok@bromania.pl . Zajrzyj też do
Naszych Realizacji”. Jeśli nasz sprzęt wymaga dostosowania do Twoich indywidualnych potrzeb lub masz swój pomysł napisz do nas – dołożymy wszelkich starań aby sprostać Twoim wymaganiom.

Płatność

Za zamówione u nas towary możesz płacić na trzy sposoby: za pobraniem (płacisz kurierowi w momencie odbioru przesyłki), przelewem w formie przedpłaty na nasze konto lub gotówką przy odbiorze osobistym (po wcześniejszym ustaleniu terminu).
Przy większych zamówieniach np. wykonanie całej warzelni podpisywana jest umowa, w której zawarte są wszelkie kwestie dotyczące czasu realizacji, płatności, sposobu dostawy oraz serwisu a także pobieramy zaliczkę.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności urządzeń. Jeżeli są one na stanie (dowiesz się o tym w czasie korespondencji z nami) to wysyłkę realizujemy następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu pieniędzy (w przypadku przesyłek za pobraniem następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia). Jeżeli urządzenie musimy wykonać od podstaw czas ten jest trochę dłuższy i zależy od złożoności prac.

Dostawa

Dostawy realizowane są poprzez Kurier Broker. Koszt uzależniony jest od wagi i gabarytów zamówionych urządzeń a także od sposobu zapłaty – zgodny  z cennikiem.
W przypadku drobnego sprzętu korzystamy także z usług Poczty Polskiej (opłata zgodna z cennikiem).
W przypadku dużych zamówień np. całych warzelni towar dostarczamy sami bez pobierania dodatkowych pieniędzy (dostawa i rozruch są w cenie urządzenia). 

Reklamacje

Przysługuje Tobie prawo zwrotu zakupionego towaru, rękojmi i reklamacji na zasadach ogólnych określonych kodeksem cywilnym. Jeżeli dostarczony towar jest inny od zamówionego lub jest uszkodzony, napisz na ebok@bromania.pl i podaj powód reklamacji.

 

Copyright © 2015 Bromania. Wszystkie prawa zastrzeżone